Cтрижка & Стайлінг

Cтрижка & Стайлінг

Кожна людина може мати гарне волосся, для цього потрібно тільки приділити йому трохи уваги. Адже стан і здоров’я нашого волосся, як правило,  залежить тільки від нас самих. Цілком, у наших силах живити волосся корисними речовинами та забезпечити його правильний та постійний догляд. В догляді за волоссям важлива регулярність. Як відомо, волосся буває трьох типів: нормальне, жирне й сухе. Частота миття волосся має залежати від того, як швидко ваше волосся забруднюються, стає жирним і сухим. Інтервал миття волосся повинен залежати від типу вашого волосся, надмірне миття голови може призвести до ушкодження волосяних цибулин та сухості шкіри голови.

  • Стрижки
  • Укладки
  • Фарбування волосся
  • Робота з нарощеним волоссям
  • Лікувальний догляд PHYTODESS

Лікувальна процедура при порідінні та випадінні волосся – Медовий крем живить, пом’якшує, надає міцність і повертає хорошу структуру волоссю, запобігає обезводненню, а також  “цементує” волосину і наповнює пошкодженні ділянки кератином. Дорогоцінна формула, збагачена 30 активними компонентами, діє на рівні внутрішньої структури волосини: відновлює міжклітинний цемент і зміцнює його завдяки зволоженню мікро-харчуванню (золото, перли, магній цинк, кремній), вітаміни В2, В6, В9 і провітамін В5)).

Лікувальна процедура догляду за волосистою частиною голови чоловіків – дорогоцінна формула, збагачена 30 активними компонентами, діє на рівні внутрішньої структури волосини: відновлює міжклітинний цемент і зміцнює його завдяки зволоженню мікро-харчуванню (золото, перли, магній цинк, кремній), вітаміни В2, В6, В9 і провітамін В5)). Малахіт – оздоровлює,очищує та регулює; мідь – протизапальне, заживлюючи та зміцнюючи; золото – відновлює, виводить токсини та зволожує; «жемчуг» – стимулює, зміцнює та відновлює.

Лікувальна процедура догляду за подразненою шкірою голови та сухою себореєю –  мідь, червона глина – заспокоює та регулює кровообіг; ефірні масла іланг-ілангу, ромашки, розмарину,лаванди – відновлюють та здійснюють протизапальну дію; масло паростків пшениці – захищає,зміцнює; витяжка масла манго-манго –  мяко очищує шкіру голови.

Лікувальна процедура догляду за пофарбованим та сухим волоссям – зволоження, зміцнення та захист волосяного стержня зсередини, пом’якшує і стимулює волосину, бореться з вільними радикалами; ефірне масло іланг-ілангу , вітаміни В5 та F;біла глина – насичує мінералами та тонізує волосяний стержень.

Лікувальна процедура догляду за ламким та посіченим волоссям – екстракт білого чаю – захищає пофарбоване волосся; фітокераміди з соняшника, ефірні масла – захищають та відновлюють структуру волосся, зупиняють вимиванню пігменту; жовта глина – реміналізує волосся.

Лікувальна процедура за знищеним та надмірно пошкодженим волоссям з використанням медового або дорогоцінного крему – медовий крем живить, пом’якшує, надає міцність і повертає хорошу структуру волосся, запобігає зневодненню, а також “цементує”  волосину і звповнює пошкодженні ділянки кератином. Дорогоцінна формула, збагачена 30 активними компонентами, діє на рівні внутрішньої структури волосини: відтворює  міжклітинний цемент і зміцнює його завдяки зволоженню і мікро-харчуванню (золото, перли, магній цинк, кремній), вітаміни В2, В6, В9 і провітамін В5).

Лікувальна процедура глибокої очистки шкіри голови – перлина, біла глина – насичує мінералами, відновлює; джерело кремнія – покращує густину волосся, допомагає боротись з випадінням волосся; ефірні масла апельсину, лаванди та м яти перичної – тонізують, стимулюють та активізують мікро циркуляцію; масло каріте – пом якшує.

Лікувальна ампула – комплекс Alistin*Capillisil – джерело кремнію – покращує густину волосся та допомагає боротись з випадінням волосся; В2,В5.В6 – сприяє потовщінню волосини; ефірні масла апельсина і лаванди.

Лікувальні маски по типу волосся – з гинкго білоба – зволоження і захист для сухого, пофарбованого та меліорованого волосся; з мафурою – живлення та захист для кудрявого волосся; з ши – захист та зволоження для всіх типів волосся; з шалфеєм – зволоження для сухого, пофарбванного або меліорованого волосся; з маслом аргана – хроно-харчування для жорсткого та неслухняного волосся; з маслом бурітті – для пофарбованого та меліорованого волосся, з масломілліпе – для сухого волосся, з маслом марули – для дуже густого пофарбованого або мілірованого волосся, з квітами безсмертника- для чутливого волосся, дорогоцінний крем.

Лікувальні маски по типу волосся при використанні медового або дорогоцінного крему – медовий крем живить, пом’якшує, надає міцність і повертає хорошу структуру волоссю, запобігає обезводненню, а також  “цементує” волосину і наповнює пошкодженні ділянки кератином. Дорогоцінна формула, збагачена 30 активними компонентами, діє на рівні внутрішньої структури волосини: відновлює міжклітинний цемент і зміцнює його завдяки зволоженню мікро-харчуванню (золото, перли, магній цинк, кремній), вітаміни В2, В6, В9 і провітамін В5)).

Лікувальна глина – біла глина – насичує мінералами і  відновлює волосся; джерело кремнія – покращує густину волосся, допомагає боротись з випадінням, заспокоює і регулює кровообіг, відновлює і має протизапальний ефект, м’яко очищає шкіру голови.

Масло ефірне – ефірні масла апельсину,лаванди та м яти перинної – тонізують, пом якшують та активізують мікро циркуляцію; масло каріте – пом якшує; похідні рисового масла – м яко очищують шкіру голови.). Малахіт: очищає, оздоровлює; Мідь: протизапальна, заживляюча і зміцнююча дія; Золото: відновлює, виводить токсини і зволожує волосся; Перлини: стимулюють, зміцнюють та відновлюють структуру волосся.

Спрей 10 мінералів -містить морську воду з Архіпелагу Бреа з 10 мінералами – відновлює та пом якшує волосся; екстракт двох коричневих водоростей – стимулює ріст волосся, збільшує міцність; насичує щкіру волосся вітамінами В, В2,В3 та амінокислотами.

placeholder