Спа & Масаж

Спа & Масаж

Спа-догляди для тіла. Однією із найпопулярніших послуг салону є ефективні спа-програми, які підтримують здоров’я Вашого тіла, а як наслідок – його красу. Вони дозволяють вивести токсини і зайву рідину, активізувати кровообіг, забезпечити клітини необхідними елементами, суттєво покращити фігуру.
Таласотерапія (лікування продуктами морського середовища) – поліпшує та заспокоює, звільняє від шлаків шкіру, виводить зайву рідину. Має антицелюлітну і протизапальну дію. Ефективна для зняття напруження, відновлення, схуднення.
Грязелікування – насичує шкіру мінералами, знімає хронічну втому та болі, відновлює РН баланс шкіри, зменшує розтяжки та збільшує еластичність шкіри.
Шоколадотерапія – підвищує стійкість до стресу, заспокоює нервову систему, зміцнює судини. Окрім антистресового має і антицелюлітну, а також омолоджуючу дію на шкіру, так як сприяє синтезу еластину та колагену.
В руках професійних майстрів салону «Beauty art», Ваше тіло відчує справжню насолоду, бадьорість, приплив енергії, Ви буквально відчуєте, як воно дихає, відчуєте вдячність кожної клітинки Вашого тіла.

  • Обгортання (шоколадне, грязеве, водоростеве, фукус)
  • Скрабування (полірує, очищує шкіру, видаляє з її поверхні ороговілі лусочки, зайві нашарування, стимулює оновлення шкіри) скраб + крем вершки

Масажи:

  • Класичний – знімає втому, напруженість м’язів, хронічні болі, має релаксуючий ефект,зміцнює судини, нормалізує артеріальний тиск.
  • Антицелюлітний – сприяє виведенню надлишків рідини і токсинів з тканин, покращує обмін речовин та відтік лімфи, кровообіг, зменшує об’єм жирових відкладень, сприяє виведенню токсинів, підвищує тонус м’язів, підтягує шкіру.
  • Лімфодренажний – відновлює правильний віддік лімфи, що сприяє звільненню тканин організму від токсинів,з його допомогою налагоджується нормальний приплив всіх корисних мікроелементів в органи і тканини. Масаж сприяє виведенню надлишку рідини з організму, що сприяє позбавленню від целюліту.
  •  Релаксуючий – заспокоює, знімає фізичну та розумову напругу, стрес, розслаблює після важкого дня, сприяє глибокій релаксації.
  •   Тонізуючий, підтягуючий – піднімає настрій, тонізує організм, зміцнює в’ялу, дряблу шкіру, покращує тонус та регенерацію шкіри, покращує працездатність.
  • Масаж на препаратах Academi.