Ліпосакція, або як по-іншому її називають, ліпоаспірація – успішний метод видалення надлишків жиру. Ліпосакції піддаються жирові тканини на різних ділянках тіла людини, і на сьогоднішній день цей метод широко застосовується в пластичній хірургії. За допомогою ліпосакції можна видалити жирові скупчення на шиї, обличчі, руках, стегнах (ліпосакції стегон), колінах, передніх і бічних поверхонь черевної стінки (ліпосакція живота), а також видалити ліпому.
Ліпосакція обличчя та шиї у Львові.
За допомогою цього виду ліпосакції можна ефективно позбутися від непотрібної жирової тканини і скорегувати контури обличчя і шиї.
Ліпосакція дозволить надовго і значно поліпшити стан шкіри обличчя. У молодих жінок ліпосакція може бути застосована тільки до області шийної складки, або під підборіддям, де розташовані жирові відкладення. Ускладнення при проведенні даного виду операції практично не виникають.
Ліпосакція стегон і сідниць, ліпосакція живота.
Ліпосакція стегон і сідниць показана при скупченнях жиру в цих областях. При проведенні операції хірург приділяє особливу увагу бічній поверхні тіла, так як це сприяє досягненню оптимального ефекту у формуванні красивої фігури. Якщо скорочувальна здатність шкіри знижена, ліпосакцію доповнюють шкірно-пластичною операцією.
Якщо жирові відкладення розташовані в середній частині живота, вище або нижче пупка, то показана абдомінальна ліпосакція, або ліпосакція живота. Найкращих результатів можна досягти у пацієнтів з еластичною і м’якою шкірою.
– проведення ліпосакції в якості самостійного хірургічного втручання: целюліт різних ділянок тіла, зайві жирові відкладення в проблемних ділянках;
– комбінованого хірургічного втручання: ліпосакція поперекового відділу поряд з абдомінопластикою, ліпосакція підборіддя одночасно з ліфтингом обличчя.
Якість проведення ліпосакції і новий зовнішній вигляд пацієнта після операції залежить не тільки від професіоналізму хірурга, хоча це також має першорядне значення. Багато що в успішному результаті цього процесу залежить від еластичності шкіри, її здатності швидко скорочуватися і «сідати» на новий, зменшений об’єм. В принципі, саме еластичність шкіри є головним критерієм для прийняття лікарем рішення, чи проводити даний вид оперативного втручання. Вікових обмежень для ліпосакції не існує.
Для знеболення при ліпосакції зазвичай застосовується загальний наркоз. Але якщо потрібна корекція на невеликій ділянці тіла або при малому скупченні жирових тканин, можливе застосування місцевої анестезії.
Передопераційна підготовка перед ліпосакцією:
– за 10 днів до проведення операції припинити прийом лікарських засобів, таких як: аспірин, лецитин, вітамін Е та гормональні контрацептиви, якщо ви палите – уникайте паління 10 днів перед ліпосакцією;
– увечері перед ліпосакцією прийміть ванну чи душ, вранці перед ліпосакцією нічого не їжте та не пийте.
Триває пластична операція близько 1-3 годин.
Післяопераційний період:
– протягом 1-2 х місяців протипоказана сауна та прийом алкоголю;
– приступати до занять спортом можна не раніше 1-2 місяців після ліпосакції;
– приймати душ та відвідувати баню можна лише після дозволу Вашого хірурга.
В результаті ліпосакції ви отримаєте:
– видимий, гарний ефект схуднення проблемних ділянок: сідниць, стегон, рук, ніг, покращення шкірного покрову, гарну без целюліту шкіру;
– струнку талію, видимий, гарний ефект схуднення живота, покращення шкірного покрову живота.
Хірургічна підтяжка внутрішньої поверхні стегон та корекція їх форми.
Корекція стегон проводиться видаленням зайвої шкіри і жирової тканини. Залежно від ступеня вираженості дефекту пластичний хірург комбінує підтяжку стегон з ліпосакцією. Операція забезпечує стійкий результат, усуваючи виражені шкірні складки і провисання. В результаті стегна набувають підтягнутий і стрункий вид, формується акуратний контур тіла.
Показання до проведення пластики стегон:
– надлишкові жирові відкладення на внутрішній поверхні стегон;
– провисання шкіри, викликане віковим фактором або різким схудненням;
– тертя і дискомфорт на внутрішній поверхні стегон.
Техніка проведення пластики стегон.
Операція проводиться під загальним наркозом. Всі розрізи робляються в максимально непомітних місцях, за попереднім погодженням з пацієнтом. Якщо феморопластика поєднується з ліпосакцією, то операція починається з видалення жирових відкладень. Через доступ в підколінній ямці хірург видаляє надлишок жирової тканини, після чого переходить до підтяжки внутрішньої поверхні стегна. Методика підбирається з урахуванням вираженості естетичного дефекту
Реабілітація після пластики стегон.
Після проведення операції пацієнт 1-2 дня перебуває в стаціонарі клініки під наглядом медичного персоналу. Сидіти і ходити дозволяється на другий день. Шви знімаються або самостійно розсмоктуються через 2 тижні після втручання. В подальшому пацієнту рекомендується: протягом 1 місяця – виключити тепловий вплив в зоні проведеного оперативного втручання. Не приймати гарячі ванни, не відвідувати сауну, лазню; протягом 2 місяців – обмежити надмірне фізичне навантаження; протягом 2-3 місяців – носити компресійну білизну.
Хірургічна підтяжка гомілок та корекція їх форми.
Круропластика, або пластика гомілок, дозволяє сформувати бажаний контур ніг, усунути надлишки жирової тканини (нерідко ця пластична операція поєднується з ліпосакцією, в тому числі з ліпосакцією колін). Також бажана форма гомілок може бути змодельована за допомогою ліпофілінгу – трансплантації власної жирової тканини.
Показання до круропластики:
– вроджені порушення будови (непропорційний розвиток, асиметрія, кривизна ніг, недорозвинення литкових м’язів);
– наслідки травм і хвороб, що вплинули на формування ніг (деформація або атрофія тканин через травми, операції);
– вікове зниження тонусу м’язів і утворення на гомілках «валиків»;
– бажання привести форму гомілок у відповідність з особистими уявленнями про естетику.
Збільшення гомілок може здійснюватися двома способами:
– за допомогою установки силіконових імплантатів симетричної і асиметричної (анатомічної) форми. Для цього перед операцією ретельно підбирається оптимальний розмір імплантату та моделюється ідеальна форма гомілки;
– шляхом ліпофілінгу – переміщення власних жирових клітин пацієнта (аутожиру) із зони їх надлишкового відкладення в область литок.
Період реабілітації після круропластики.
Протягом чотирьох тижнів після операції необхідно носити компресійні панчохи, щоб забезпечити стабільну фіксацію імплантату, а також утриматися від фізичних навантажень, відвідування басейну, сауни та солярію. Перші два тижні може зберігатися набряклість і хворобливість в області литок. На 7-10 день після операції необхідно під’їхати в клініку на контрольний огляд і зняття швів.
Хірургічна підтяжка рук та корекція їх форми.
Брахіопластика (підтяжка шкіри рук) – хірургічний метод корекції внутрішньої поверхні рук, що полягає у видаленні надлишків шкіри і жирової тканини. Зменшує обсяг, відновлює естетично привабливий контур.
Корекція проводиться видаленням надлишків провисшої шкіри з внутрішньої поверхні передпліч. При наявності відповідних показань брахіопластика комбінується з ліпосакцією та ліпофілінгом. Складність операції залежить від особливостей дефекту – обсягу шкірної складки, наявності жирової муфти в області передпліч. Хірургічне втручання забезпечує тривалий результат, який не передбачає повторну корекцію. Шкіра підтягується та відновлюється природна красива форма рук.
Показання до проведення брахіопластики:
– провисання тканин, викликане віковим фактором або різким схудненням;
– надмірні жирові відкладення на внутрішній і задній поверхнях рук;
– розтягування біцепса і тріцепса.
Післяопераційна реабілітація після підтяжки шкіри рук.
Після операції пацієнт відправляється в стаціонар клініки. Протягом доби він знаходиться під наглядом медичного персоналу. Шви знімаються або самостійно розсмоктуються через 10-14 днів. Для правильного формування рубця важливо виконувати рекомендації лікаря: на 1-2 тижні: максимально обмежити навантаження на руки і верхню половину тіла; на 2-3 тижні: обмежити тепловий вплив на прооперовану область, не приймати теплі ванни, не відвідувати солярій; 1-2 місяці носити компресійні рукава; на 2-3 місяці: виключити інтенсивні заняття спортом.
– психічні захворювання;
– декомпенсовані захворювання серцево судинної системи;
– злоякісні новоутворення;
– епілепсія;
– запальні захворювання шкіри в ділянці операції;
– вагітність та період лактації;
– інфекційні захворювання в гострій стадії;
– порушення згортання крові.
Якщо ви робите ліпосакцію в Львові в нашій клініці Beauty art, то можете бути впевнені: ми допоможемо Вам покращити Ваше життя та стати щасливішими!
Ми зібрали кращих фахівців з багаторічним досвідом та високим рівнем професіоналізму і сміливо беремося за складні випадки, щоб зробити Ваше життя щасливішим та додати усмішку на Ваше обличчя.
Бажаєте мати ідеальну фігуру, позбутися комплексів, підкреслити свою індивідуальність, стати красивішими та щасливішими – запишіться на консультацію до пластичного хірурга.
м. Луцьк, вул. Потапова, 10В
Пн – Сб: 8.00-20.00
Неділя: Вихідний